Jakby ktoś miał wątpliwości czy beach bar to odpowiednie miejsce dla dzieci to koniecznie powinien się wybrać do Plener Beach Bar na Jagodnie. W kategorii atrakcji dla maluchów pozostawia swoją konkurencję daleko w tyle. Spokojnie wpadajcie tu ze swoimi pociechami i uwierzcie mi – nie będą się nudzić.

Co i gdzie?

Plener Beach Bar znajduje się na ulicy Buforowej 124b, z dala od zgiełku miasta, otoczony tutejszymi osiedlami. Nie ma tu żadnej rzeki czy jeziora, ale jest za to ogromna plaża. Na dzieci poza toną piachu czeka plac zabaw, dmuchaniec oraz animacje.

plener-beach-bar-plaża

Nasze wrażenia

W Plenerze największe wrażenie robi plaża, która zajmuje chyba połowę całego terenu. Podczas naszej wizyty odbywały się tu animacje, więc na piasku porozkładane były wszelkiego rodzaju zabawki i rekwizyty. Było stanowisko do strzelania z łuku, różne maty do zabaw, klocki, obręcze, tory przeszkód, miejsce do malowania farbami i wiele innych. Animatorka wymyślała dla dzieci różne konkurencje i zadania, zachęcała maluchy do czynnego w nich udziału, asystowała im przy zabawach i ogólnie rzecz ujmując – była bardzo zaangażowana. Animacje oczywiście nie odbywają się codziennie, lecz raczej w weekendy (wcześniej jednak sprawdźcie to na ich stronie na Facebooku) i wybrane dni tygodnia (Wtorki z Wujkiem Liskiem). Przy takich atrakcjach rodzice mogą naprawdę na chwilę zapomnieć o opiekowaniu się pociechami i mieć wreszcie chwilę dla siebie.

Poza animacjami w Plenerze czeka na dzieci kącik do zabawy z plastikowym domkiem oraz dmuchany zamek. A wiadomo jak dzieci lubią dmuchańce 🙂 Tak więc jak widzicie zajęć dla maluchów jest tu sporo. Jeśli do tego doliczymy ogromną piaskownicę to można uznać, że jest to najbardziej przyjazny dzieciom beach bar we Wrocławiu.

Gdy dzieci szaleją w swojej części, to dorośli mogą w tym czasie pochillować na leżakach lub drewnianych kanapach w strefie bliżej baru. Znajduje się tu sporo stolików, w większości z parasolami, a podłoże wysypane jest korą.

W barze poza napojami można kupić np. lody. Jedzenie natomiast zapewniają stacjonujące tu food trucki: Caravana z pizzą czy Scena Pierogowa.

Przydatne informacje

Czynne: codziennie od około 14:00 do 22:00 (Dokładne godziny otwarcia mogą się zmieniać ze względu na dzień, lub pogodę. Warto sprawdzić wcześniej na stronie Pleneru na Facebooku).
Czynne tylko w sezonie.
Na terenie beach baru są toi-toie i umywalki.
W Plener Beach Bar organizowane są liczne wydarzenia: koncerty, imprezy muzyczne, konkursy.

plener-beach-bar-animacje