Cześć! Bardzo się cieszę, że trafiłaś/eś na moją stronę Matka w mieście. Nazywam się Iza i razem z moimi córkami: Emilką i Julką, oraz mężem Szymonem pokazujemy tu część naszego świata. Uwielbiamy aktywnie spędzać czas, poznawać nowe miejsca, odkrywać to, co dla nas jeszcze nieznane. Spotkasz nas zarówno w sali zabaw, w parku na kocu, w muzeum, w zamku, na górskim szlaku czy w kopalni złota. Świat jest piękny, głównie dzięki swojej różnorodności i właśnie to chcemy pokazać naszym dzieciom.

Na blogu znajdziesz głównie relacje z naszych wycieczek po Wrocławiu, bo tu jest nasze miejsce na Ziemi. Mimo, że kochamy Wrocław całym sercem, to w weekendy często wyjeżdżamy, by odkrywać nasz piękny Dolny Śląsk i Opolszczyznę. Mam nadzieję, że zainspirujemy Cię do aktywnego spędzania czasu z dzieckiem i poznawania naszego regionu.

w-drodze-ze-szczelińca

Jak powstał ten blog?

Jeszcze będąc w ciąży często wyobrażałam sobie, jak to będzie, gdy Emilka pojawi się w naszym życiu? Jak będziemy razem spędzać czas, co będziemy razem robić, gdzie razem pojedziemy i co zobaczymy? Nie mogłam się doczekać momentu, gdy będę mogła pokazać mojemu dziecku jak piękny i różnorodny jest świat. Stworzyłam sobie wtedy listę miejsc do odwiedzenia z Emilią. Były to głównie atrakcje Wrocławia, Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Wtedy narodził się w mojej głowie pomysł, żeby to wszystko udokumentować i stworzyć pewnego rodzaju pamiętnik z naszych wspólnych wycieczek. Z jednej strony ma to być pełna zdjęć pamiątka dla Emilki i dla nas, a z drugiej mini przewodnik dla każdego, kto będzie szukał pomysłów jak ciekawie spędzić czas z dzieckiem (i nie tylko).

Blog powstał, gdy Emilia skończyła roczek. Była w idealnym wieku, żeby rozpocząć z nami ten projekt. Wszystko ją interesowało i chłonęła otoczenie każdą cząstką siebie. W czerwcu 2017 do naszego teamu dołączyła Julka. Teraz razem odkrywamy świat: one widząc wszystko po raz pierwszy, my na nowo, pochylając się nad kwiatkiem, kamieniem, wsłuchując się w śpiew ptaków i zachwycając latającą muchą. Poznawanie świata z dzieckiem to przygoda, przeżyjcie ją z nami!

 
 
Pinterest
Pinterest
fb-share-icon
Instagram