Do sali zabaw Labibu trafiłyśmy trochę przez przypadek. Zrobiłyśmy sobie z dziewczynkami babskie wyjście do kawiarni z placem zabaw, lecz niestety okazało się, że miejsce jest zamknięte. Byłyśmy niedaleko Magnolii, więc szybko zdecydowałam, że podjedziemy sprawdzić tamtejszą salę zabaw.

Co i gdzie?

Sala zabaw Labibu znajduje się w CH Magnolia przy ulicy Legnickiej. Żeby do niej dotrzeć trzeba się udać na pierwszy poziom galerii w pobliże sklepu Smyk (wejście do Magnolii z prawej strony).

labibu-magnolia

Nasze wrażenia

Na początku bardzo się ucieszyłam, gdy zobaczyłam, że Labibu jest otwarte. Była niedziela, w dodatku Święto Trzech Króli i krążąc po Magnolii powoli traciłam nadzieję, że cokolwiek będzie tego dnia czynne. Mój entuzjazm jednak po chwili nieco opadł, gdyż za wejście do sali zapłaciłam prawie 80 zł! Raz że ceny weekendowe, dwa że dwójka dzieci chodząca, więc pełnopłatna, a trzy że opcje do wyboru były takie: pół godziny za 19 zł lub cały dzień za 39 zł. Szczerze? Według mnie to żaden wybór. Jak ja miałabym wejść na pół godziny? Przecież 10 minut zajmuje samo rozebranie dzieciaków z tych wszystkich czapek, szalików i ocieplanych spodni. Ledwo by obiegły salę, a już musiałybyśmy zbierać się do wyjścia. No nic – sala zabaw była obiecana, więc już nie było odwrotu. Ale dla mnie to duży minus. Inne sale mają opcję 1 lub 2 godzin, a to już zdecydowanie zmienia postać rzeczy.

Przejdźmy do plusów, bo jest ich na szczęście całkiem sporo. Sala jest duża, przestronna, nowoczesna, urządzona w ładnej, przyjemnej dla oka kolorystyce. Po drugie oferuje bardzo szeroki wybór atrakcji dla dzieci. Myślę, że każde dziecko znajdzie tu coś ciekawego dla siebie. Jest tu dwupoziomowa konstrukcja ze zjeżdżalniami i basenem z kulkami, dmuchaniec, mini boisko z bramką i koszem do koszykówki, są piłkarzyki, automaty, jeździki, mega klocki, zamek księżniczki, kuchnia, zestaw majsterkowicza, duży wybór atrakcji dla niemowlaków, stolik z kredkami czy ekrany multimedialne z zadaniami dla dzieci w różnym wieku. Moje dziewczyny bawiły się świetnie, biegając od jednej atrakcji do kolejnej (a ja oczywiście za nimi:) ). Widząc ich radość, przestałam żałować wydanych pieniędzy. Dziewczyny tak się wyszalały, że padły mi w aucie już na pierwszym zakręcie i spały nawet po przeniesieniu z samochodu do domu. I o to właśnie chodzi 🙂

W czasie gdy dzieci pochłonięte są zabawą, rodzice mogą napić się kawy i poczytać gazetkę. Do jedzenia są tosty lub ciasta (w weekendy). Poza tym sporo przekąsek i napojów.

Labibu organizuje urodziny dla dzieci w specjalnie wydzielonych do tego celu salkach. Można zamówić urodziny standardowe lub tematyczne (Kraina Lodu, Vaiana – poszukiwacze skarbów, Star Wars, Sportowe). Jeśli chodzi o szczegóły oferty to warto zajrzeć na stronę www sali.

labibu-magnolia

Przydatne informacje

Czynne: pon-nd od 09:00 do 21:00, nd niehandlowe od 10:00 do 19:00
Wstęp: 30 minut –  od pon do pt – 14 zł, sob i nd – 19 zł (każda dodatkowa minuta – 50 groszy), bez limitu czasu – od pon do pt – 35 zł, sob i nd – 39 zł, dzieci niechodzące oraz opiekunowie wchodzą bezpłatnie, dzieci niepełnosprawne – 50% ceny, dla rodzin z trójką i więcej dzieci – rabat 10% oraz kawa/herbata dla opiekuna gratis.
W sali istnieje możliwość zostawienia dziecka powyżej 4 roku życia pod opieką opiekunki – 10 zł/h, w przypadku biletu całodniowego 2 godziny opieki są gratis.