Jeśli czujesz, że zasiedzieliście się w domu, potrzebujecie trochę ruchu i zastrzyku endorfin to polecam Wam wybrać się całą rodziną do Parku Trampolin Jump Hall. Dla nas po przedłużającej się zimie, gdy wszystko wokół jest praktycznie zamknięte, takie wyjście okazało się wręcz zbawienne!

trampoliny-jump-hall-wrocław

Co i gdzie?

Park Trampolin Jump Hall znajduje się w budynku SBC Centre przy ulicy Szybowcowej 31. Na powierzchni ponad 1500 m2 czeka tu na Was 6 stref trampolin (strefa Dodge Ball, Akrobatyczna, Rekreacyjna, Sportowa, Dunk oraz Street-workout i Parkour), atrakcje dla dzieci oraz kawiarnia.

Nasze wrażenia

Do Jump Hall przyjechaliśmy w pewne pochmurne niedzielne przedpołudnie, głównie po to, by nieco rozruszać dzieci. Od razu na wstępie powiem, że to się udało w 100% i spędziliśmy świetnie aktywnie czas całą rodziną. Z racji obostrzeń związanych z koronawirusem należy pamiętać, aby przed wizytą w parku trampolin zadzwonić i się zapisać. Liczba osób mogących przebywać na sali w tym samym czasie jest teraz mocno ograniczona. Wejścia odbywają się o pełnych godzinach, ale warto być około 15 minut wcześniej, żeby mieć czas na przygotowanie się w szatni. Jeśli macie to zabierzcie ze sobą antypoślizgowe skarpetki. Jeśli nie – nie ma problemu, kupicie je na recepcji razem z biletami.
Przebrani w sportowe stroje udaliśmy się najpierw na krótką rozgrzewkę (około 5 minut podskoków, skłonów i rozciągania), a następnie na główną salę z trampolinami.

Najwięcej czasu spędziliśmy w dwóch strefach. Pierwszą była sportowa, z ciągiem trampolin zakończonym basenem z gąbkami. To tutaj znajdziecie też główną atrakcję dla dzieci – ogromnego kołyszącego się rekina. Żeby się na niego wspiąć potrzeba sporo siły i sprytu. Emilce się to udało, a młodsza Jula po kilku próbach zrezygnowała na rzecz pływania w basenie z gąbkami. W tej części znajduje się też niewielka ścianka wspinaczkowa.

Drugą najbardziej lubianą przez dziewczynki strefą była tzw. Dodge Ball z trampolinami bocznymi, od których można się odbijać w każdym kierunku. Tutaj zabawie i wygłupom nie było końca. I to był też ten moment kiedy ja mogłam sobie usiąść i popatrzeć jak one po prostu biegają w kółko 😉

W Parku Trampolin Jump Hall jest również strefa do koszykówki, gdzie dziewczyny próbowały swoich sił we wrzucaniu piłek do kosza, oraz strefy akrobatyczna i rekreacyjna z licznymi trampolinami i kolejnym basenem z gąbkami.

Podsumowując

Jeśli chodzi o moje ogólne wrażenia to Jump Hall podobał mi się znacznie bardziej niż odwiedzony przez nas rok wcześniej JumpWorld. Po pierwsze jest tu zdecydowanie cieplej. My byliśmy w krótkich rękawkach i było nam w sam raz, gdzie w JumpWorld pomimo dłuższych rękawów wyszliśmy zmarznięci. Generalnie to miejsce jest moim zdaniem bardziej przytulne, ciepłe, kolorowe i przyjazne. W tle gra muzyka, która umila czas. Pod sufitem pływają płaszczki, żółwie i inne morskie stworzenia. Odniosłam też wrażenie, że bardziej się tu dba o czystość. Wszystko na plus 🙂

jump-hall-wrocław-basen-z-gąbkami

Przydatne informacje

Cennik: bilet jednorazowy 1h – 29 zł, bilet rodzinny (2 dorosłych + 2 dzieci) – 100 zł, opiekun z dzieckiem od 3 do 7 lat wchodzi na jednym bilecie i nie musi płacić za wstęp jeżeli nie będzie korzystać z atrakcji Parku. Aktualny cennik sprawdź na stronie www.
Czynne: poniedziałek – piątek od 15:00 do 21:00, weekend: od 10:00 do 20:00 (wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub mailowa)
W Jump Hall można zorganizować dziecku Wyskakane Urodziny. Cena od 400 zł. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.
W Jump Hall skorzystasz również z jedynego całorocznego krytego Parku Linowego we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Trasa rozpościera się nad halą trampolin i składa się z 9 torów o różnym stopniu trudności. Uwaga! Warunkiem wejścia na trasę jest posiadanie min 170 cm wysokości przy wyciągniętej w górę ręce. Cennik.
Na miejscu działa również bar/kawiarnia. Niestety tymczasowo nieczynna.

sala-na-urodziny-jump-hall
kawiarnia-jump-hall