„Bawić” to nowe przyjazne dzieciom i ich rodzicom miejsce we Wrocławiu. Znajduje się na ulicy Tęczowej 83u, tuż obok Hali Monko. Stworzone w duchu Montessori, gdzie zabawa idzie w parze ze wspieraniem rozwoju dziecka. To co wyróżnia „Bawić” to przede wszystkim piękne wnętrza i niesamowity klimat. Postawiono tu na stonowaną kolorystykę, miękkie formy – koła i łuki, naturalne drewniane materiały i prostotę typową dla stylu skandynawskiego. Dzięki niewielkiej ilości dodatkowych bodźców – miejsce nie przytłacza i stwarza idealne warunki zarówno dzieciom do zabawy, jak i rodzicom do chwili wytchnienia przy kawie.

Menu

„Bawić” to kawiarnia połączona z salą zabaw. Rodzice znajdą w menu szeroki wybór kaw, herbat i innych napojów, a także dużo ciekawych propozycji dań. Są zupy, grzanki, kanapki, jogurt z granolą i ciasta. A wszystko estetycznie podane i bardzo smaczne. Duży plus za sezonowość menu. W jego jesiennej odsłonie można znaleźć rozgrzewające herbaty z goździkami i pomarańczą, kakao z miodem i cynamonem czy zupę krem z dyni.

Sala zabaw

Na część przeznaczoną dla dzieci składają się dwa pomieszczenia. W pierwszym (połączonym z kawiarnią) znajduje się mini kryjówka ze zjeżdżalnią do basenu z kulkami oraz stanowiska do zabawy. Dzieci mogą się tu bawić w sklep, dom, kuchnię czy warsztat. Są też zwisające z sufitu hamaki, na których dzieci mogą się pohuśtać lub odpocząć. W drugim pomieszczeniu jest biurko z akcesoriami do rysowania i kolorowania, a także wiele drewnianych zabawek wspierających rozwój dziecka na każdym jego etapie. Jest tu też kącik z niskim zlewem, który zachęca maluchy do samodzielności również w kwestii dbania o higienę.

Podsumowując

„Bawić” to nie jest typowa kawiarnia z kącikiem dla dzieci. Powiedziałabym raczej, że jest to sala zabaw z porządną kawiarnią. Świadczy też o tym cennik, który obowiązuje dzieci bawiące się w bawialni. Za zabawę trzeba zapłacić, kupienie kawy nie wystarczy 😉 Niestety przy dwójce dzieci, pobycie dłuższym niż godzinę i zamówieniu czegoś z kawiarni kwota do zapłaty robi się dosyć wysoka.

Przydatne informacje

Czynne: codziennie (poza poniedziałkiem) od 10:00 do 20:00.
W bawialni „Bawić” można zorganizować dziecku urodziny.
Cennik: od wtorku do piątku – godzina 30 zł, dwie godziny 45 zł, no limit 55 zł
sobota – niedziela – godzina 35 zł, dwie godziny 50 zł, no limit 60 zł

hustawki-bawic